Soutěž

Podmínky soutěže PRO VŠECHNY ZAMILOVANÉ PÁRY

1.Pořadatel
Společnost Coloseum Restaurants, s.r.o., Praha 1, Na Poříčí 1042/16, 100 00, IČ62915797, registrovaná v obchodním rejstříku u : Městský soud Praha,  sekce C, složka 35567 ( dále jen „pořadatel“).

2. Termín a místo konání soutěže
Soutěž probíhá v termínu od 1.5. – 7.5.. 2017 na území ČR výhradně prostřednictvím sítě Instagram a Facebook. Do soutěže se může soutěžící zařadit nejpozději 7.5.2017

3. Účast v soutěži a určení výherce
Soutěžící se do soutěže na Facebookuzapojí tak, že  se s partnerem/partnerkou vyfotí u nás v restauraci a fotku vloží na Instagram Pizzy Coloseum.
Vkládat fotky lze opakovaně.
Soutěžící se do soutěže na Instagramu zapojí tak, že  se s partnerem/partnerkou vyfotí u nás v restauraci a fotku vloží na facebookový profil Pizzy Coloseum.  #pizzacoloseumlovetowin a dá sledovat účet Pizzy Coloseum.
Určený tým Pizzy Coloseum vybere 15 vítězných fotografií. Hodnocení poroty bude založeno na čistě subjektivních kritériích. Jeden soutěžící může vyhrát i více cen.

4. Výhra a předání výhry
Výhrami v soutěži jsou: 5x2  4,5 ml balení toaletní vody Karl Lagerfeld For him a For Her.
Výherce pořadatel označí v komentáři spolu s emailem, na který výherce pošle údaj o tom, kde si výhru vyzvedne. Nejpozději však do 31.5.2017

5. Zpracování osobních údajů a osobnostní práva
Soutěžící účastí v soutěži souhlasí se zařazením všech svých osobních údajů poskytnutých v rámci soutěže (dále jen „údaje“) do databáze pořadatele výhradně za účelem vyhodnocení soutěže a předání cen. Údaje soutěžících nebudou zpracovány ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

6.Závěrečná ustanovení
Účastí v soutěži vyjadřuje účastník souhlas s pravidly soutěže v plném rozsahu a zavazuje se je plně dodržovat.
Tato propagační akce (soutěž) není žádným způsobem sponzorována, doporučována, spravována ani jinak spojena se společností Facebook ani Instagarm.
Účastník soutěže je že poskytuje informace pořadateli, nikoli elektronické sociální síti Facebook a Instagram.

Soutěžící musí splňovat veškerá pravidla použití sítě Facebook uvedená na www.facebook.com/terms.php a Instagram na http://instagram.com/legal/terms

Pořadatel neručí za jakékoli technické problémy v souvislosti s účastí v akci(především funkčnost sítě).