Právě otevřeno - nový obchod COLONIAL
Nový obchod s italskými delikatesami a vínem
logo web PC

 

 

 

Jsme moc rádi, že Vám můžeme představit náš nový koncept COLONIAL Coloseum – obchod 
s italskými potravinami. Spokojíme se jen s tím nejlepším, ale za rozumnou cenu.
Nový obchod COLONIAL Coloseum naleznete v Paláci Koruna na Václavském náměstí 1, v prvním patře.

Nakoupit si u nás můžete nejen suroviny – ať už salámy, sýry, těstoviny, omáčky, či masa, ale i hotová jídla a saláty, 
které jste si oblíbili v našich restauracích Pizza Coloseum.
Vše vozíme přímo z Itálie a jednotlivé dodavatele a jejich zboží pečlivě vybíráme. 
Většina jich jsou rodinné firmy s letitou tradicí po několik generací.

Produkty jsme rozdělili do dvou linií: 
červená Classic – prvotřídní kvalita, kterou znáte z Colosea.  Výrobky špičkové kvality, které vozíme od námi prověřených dodavatelů, 
kteří používají ty nejmodernější technologie. Nejen hosté, ale teď už i zákazníci Coloniálu Coloseum mohou dostat prvotřídní kvalitu za velmi přijatelnou cenu.

černá Gourmet – produkty nejvyšší kvality nejen pro opravdové labužníky.
Dodavateli jsou rodinné italské firmy s letitou tradicí. Ať už se jedná o výrobu salámů, sýrů nebo pěstovaní zeleniny – předávají své umění z generace na generaci. 
Dbají zejména na ruční výrobu, ruční sklizeň, 100 % přírodní hnojiva a krmiva. Vše je připravováno nadstandardně pečlivě a s láskou. 
Např. těstoviny jsou dlouho a pomalu sušené a následně nakrájené bronzovými speciálními noži, uzeniny jsou zpracovávané výhradně ručně z toho nejkvalitnějšího masa.

U nás si pochutná opravdu každý.

Tak dobrou chuť a na zdraví!

více na www.colonialcoloseum.cz

 colonial coloseum

Děti do šesti let zdarma

kids colosik

 

Protože u nás máme děti rádi, je součástí našich restaurací i KIDS COLOSEUM - naše dětská značka.A proto téměř ve všech našich restauracích najdete velké dětské koutky plné hraček, v Průhonicích i oddělenou dětskou restauraci. 

A navíc ke každému Vašemu hlavnímu jídlu ze stálého jídelního lístku dáme ZDARMA dětské jídlo Vašemu mrňouskovi.
U nás mají ti nejmenší vlastní jídelní lístek - ve formě časopisu COLOSÍK. Vychází čtvrtletně a je plný her, soutěží, malování i čtení pro naše nejmenší návštěvníky. Časopis si můžete s sebou odnést a také s námi soutěžit o nějaké pěkné ceny.

Přemýšlíte nad oslavou Vaší malé dcerky či synka - co přichystat, aby všem chutnalo, jaký dort upéct a jestli uklízet i před oslavou :) ? Obraťte se na nás - my Vám celou narozeninovou party rádi připravíme:pizzu nebo těstoviny, které mají Vaše děti rády, nealko, dětský šampusík k přípitku, výborný dort od naší cukrářky s motivem na přání a jeden a půl hodiny zábavy s naší animátorkou. Nemusíte nic chystat,nemusíte nic uklízet a my se o Vaše děti a jejich kamarády stoprocentně postaráme.

Každou neděli pro Vaše mrňousky máme i zabavné animační programy od 11.30h do 13.30h v restauraci Pizza Coloseum Vysočany a od 14h do 16h v Průhonicích. Čekají tam na děti hry, soutěže, tvarování balónků a malování na obličej.

 DSC 0095DSC 0076